Jak to Działa?

Sprawdźmy jak to działa, wybierz swój status poniżej

Dołącz do Nas

Zarejestruj się

Wybierz Konto Premium lub Darmowy Plan. Potem wypełnij formularz i dołącz do nas. Konto Premium to najleprze rozwiązanie miesięczne, plus otrzymujesz wiele dodatków.

Utwórz swój profil

Jest to mini strona internetowa, która uczyni twój biznes bardziej atrakcyjnym. Pokaż klientom zdjęcia swoich prac, referencje i umiejętności. Wszystko to ukażę się również w przeglądarce Google, więc jest to dodatkowa darmowa reklama twojej firmy.

Pozyskaj Sprawnie i Szybko Zlecenia

Wyświetlaj swoje zlecenia

Poprostu zaloguj się do swojego konta by wyświetlić liste swoich aktualnych i potencjalnych zleceń lub wybieraj zlecenia otwarte.

Pozyskuj Zlecenia

Czytaj opis każdego zlecenia, by zdecydować czy jest ono dla ciebie odpowiednie. Kiedy już przeczytasz opis i zdecydujesz o danym zleceniu, poprostu kliknij aplikuj. Kiedy aplikujesz o dane zlecenie, klient który je umieścił otrzyma link do twojego profilu. Po wyświetleniu twojego profilu przez klienta, zdecyduje on czy cie zatrudni czy też może twojego konkurenta, upewnij się że twój profil jest całkowicie wypełniony i wygląda atrakcyjnie.

Przedstaw Wyceny

Kiedy klient wybierze cię do ukończenia zlecenia, skontaktuj się z nim by przedstawić mu swoją wycenę. Weryfikujemy numery telefonów klientów by zawsze mieć pewność że są one prawdziwe. Uzyskaj więcej danych klienta które potrzebne ci będą do wykonania wyceny.

Zlecenie ukończone, zostań oceniony i pozyskaj więcej prac

Gdy praca została ukończona, klient oceni cię z Jakości, Wiarygodności i Ceny. Pozyskuj jak najleprze referencje i oceny, rozwijaj swój biznes... Powodzenia.

Dodaj Zlecenie

Zarejestruj się

Daj nam znać czego potrzebujesz - Może jest to modna kuchnia którą ostatnio widziałeś w swoim ulubionym czasopiśmie, lub poprostu szybka naprawa. Musimy wiedzieć gdzie jesteś i kiedy chcesz by zaczęto twój projekt - Im więcej detali tym lepiej.

Pozyskaj Wyceny

Porównaj profile fachowców

Sprawdź profile fachowców i porównaj ich referencje i oceny. Wszystkie referencje i oceny na naszej stronie pozostawili klienci, którzy pozyskali swoich fachowców dzięki naszej stronie.

Projekt Zakończony

Wszystko zrobione

Kiedy twój projekt został ukończony, oceń swojego fachowca z Jakości, Wiarygodności i Ceny. Inni klienci bazując na twojej opini, mogą podjąć swoją decyzje o zatrudnieniu danego fachowca.

Nazwa Banku Nazwa Konta Numer Konta 6 Cyfrowy Numer Konta IBAN BIC/Swift
Alior Bank S.A. Natalia Galus 19249000050000400012517258